Hakkımızda

Şirketimiz Hakkında

Immigration@Alevel kimdir?

İngilterede göçmenlik danışmanları içerisinde özel, deneyimli ve dinamik yapısıyla güçlü bir ekibiz. Ofisimiz Londra'nın güney-batısında kurulmuş olup tüm dünyaya hizmet anlayışıyla bu web sitesini hizmetinize açmıştır. Firmanın ana danışmanı olan, konusunda uzman Harun Atmaca şirketimizin kurucusudur. Harun Atmaca son 15 yıldır göçmenlik sektöründe hizmet vermekte olup bir çok davada da çalışmıştır. Avrupa adalet divanında görülen ve Ankara anlaşmasının yolunu Türkiye'den vatandaşlarımıza açan Tum&Dari davası bunlardan biridir.

Office of Immigration Service Commissioner (OISC) tarafından yetkilendirilen ve denetlenen Immigration@Alevel İngiltere genelinde ve dünya çapında müşteri portföyüne sahip bir firmadır.

Firmamızın Misyonu

Immigration@Alevel esitlik ilkesini gorev edinmis olup, her bir bireye profesyonel ve guvenilir hizmet kalitesini vermeyi amac edinmistir. Göçmenlik sorununuz ne kadar karmaşık olursa olsun, size yardımcı olabiliriz. Stresinizi ortadan kaldırmayı ve yaptığınız herhangi bir uygulama ile başarılı sonuç alma şansınızı en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. İngiltere’de çalışmayı, öğrenci olmayı ya da yerleşmeyi planlayan yabancı uyruklulara ya da Avrupalı olmayan bir ortak ya da aile üyelerinin size katılmasını umut eden çoktan yerleşik başvuru sahiplerine yardımcı olabiliriz.

Immigration & Alevel Home Office (OISC) tarafından yetkilendirilmiştir